Baigėsi mokymai Hersone

Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos delegacija pagal Vystomojo bendradarbiavimo projektą „Ukrainos Hersono, Nikolaevo, Kirovogorodo ir Poltavos sričių jaunimo organizacijų tinklo sukūrimas pritaikant Lietuvos vietos bendruomenių sąjungos patirtį“ baigė antrąjį trijų seminarą Hersone.

Malonu buvo bendrauti su motyvuotais jaunais žmonėmis, kurie domėjosi Lietuvos patirtimi bei dalinosi savo įgyvendintais projektais. Džiugu tai, kad seminare dalyvavo įvairių sektorių atstovai: vietos savivaldos atstovai, kurie atsakingi už darbą su jaunimu, merų pavaduotojai, patarėjai, jaunimo organizacijų lyderiai bei verslo atstovai. 


Su jaunimu atsisveikinome ne ilgam. Rugpjūčio mėnesį 15 žmonių delegacija atvyks į Lietuvą dalyvauti Jaunųjų lyderų akademijoje. 


Projektas „Ukrainos Hersono, Nikolajevo, Kirovogorodo ir Poltavos sričių jaunimo organizacijų tinklo sukūrimas pritaikant Lietuvos vietos bendruomenių sąjungos patirtį“ finansuojamas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis (Užsienio reikalų ministerija).

Seminaro foto yra čia


Reda Kneizevičienė
LVBOS pirmininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.