У Львові та в українському проекті закінчивсяОб'єднання місцевих громадських організацій у Литві завершив проект програми співробітництва та підтримки демократії "створення мережі молодіжних організацій у галузі" Херсон, ніколаєво, Kirovogorodo та Полтавської області України Досвід об'єднання місцевих громад у Литві».

25-29 вересня, 2015, під час прес-конференції в Україні, яка представила результати проекту та віртуальної платформи для співпраці WWW. Liuk. ЄС виграє від ці
єї платформи для подальших молодіжних організацій та місцевих Общинного співробітництва. На вимогу партнерів проекту, Ця платформа включає можливість реєстрації та проведення бюджетних організацій, які шукають партнерів у Литві чи Україні.

У прес-конференціях, менеджер проекту, Реда kzizesh, представив проект діяльності і віртуальна платформа співпраці. Віце-президенти литовського місцевого самоврядування керівники проекту «ялина-Up» та «Ніккі ДЖЕЙ» поділилися досвідом та знаннями щодо співпраці між місцевими урядами та неурядовими організаціями. Голова "бігера" Гуара руда, і голова молодіжного клубу "Бяла", пише про діяльність її провідних організацій і поділилася досвідом щодо Motivatory заходів.

З партнерами проекту "молодіжна альтернатива" спілки молодіжних організацій України Людмила Кудіна представила діяльність партнерів проекту на прес-конференціях і поділилася корисність проекту українських молодіжних представників.

Останній візит в Україну почався в pervomaisko, де ми зустрілися з заступником мера Сергія Бондарчук. Він був учасником навчально-юнацької академії в Литві. Сергій є одним з учасників, які розпочали практику роботи в Литві і планують створити молодіжну Раду в муніципалітеті, що складається лише з представників молоді. Зустріч поділилася досвідом про діяльність муніципальних молодіжних рад у Литві.

Перша прес-конференція в місті Кірограде відбулася 26 вересня. Було приємно зустрітися з людьми, вже знайомими, які були учасниками проекту. Вони поділилися враженнями від діяльності проекту. У прес-конференціях взяли участь місцеві журналісти, які підготували прес-релізи.

27 вересня відбулася зустріч на засіданні Hersone. Ми були приємно здивовані, тому що ми запросили взяти участь у радіотрансляції "дні дня" і розділити їх розуміння з слухачами. 28 вересня відбулась остання прес-конференція у Миколаївці. Тут нас забрали мер ніколаєво, Олександр Сенкевич. Приємно чути, що мер тісно співпрацює з молодіжними організаціями і розуміє, що молоді люди – це майбутнє країни і уваги, яку вони потребують. Це не просто порожні слова, також підтверджується і місцевими молодіжними організаціями, які вітали співпрацю з міською муніципалітетом.

Молодіжні організації разом з місцевими муніципалітетами, організовує широкий спектр цивільних акцій, проектів екологічного менеджменту, активізація місцевого населення для сортування відходів та інших соціальних ініціатив. Ця прес-конференція була розроблена регіональним телевізійним репортажу.

Я щиро хочу подякувати фахівцям цього проекту, який у свій час поділитися своїми враженнями з власним досвідом з партнерами в Україні: для представників Lvbos: jolantai, кандидата на мазащук, Олеgui берізовського, аурік Представники муніципальної влади старших Kęstutis вінтос, Юрбарко район брошка Валентина кунаінте, Jonava. Він був головою печаткою рукола, старшого сина Marijampole. Я дякую місцевій групі дій Zarasai-vilagino і Утена, і громада Вільнюса міста Užupis за допомогу в організації молодих лідерів академії в Литві.

Ми віримо, що результати проекту впливатимуть на демократичні процеси України. Було приємно бачити готовність молоді та рішучості працювати заради благополуччя своєї країни. Ми розуміємо, що досягти чудових результатів у проекті 7 місяців, але Молодіжні ініціативи є обнадійливими і сподіваються на подальшу співпрацю. Було дуже приємно працювати з партнером проекту, мережею «молодіжну альтернативу» українських молодіжних організацій, які допомагали організовувати тренінги, прес-конференції, обирати учасників проекту, публічність проекту та звітність.

Усі бажаючі взяти участь у проектній роботі з українськими партнерами запрошуються на реєстрацію в новій платформі віртуальної співпраці www.lituk.euЗалишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.