Дзвінок для проектних заявок

Міністерство закордонних справ Республіки Литва справжнім закликає подати заявку на реалізацію проектів з розвитку співпраці в рамках програми розвитку співпраці та сприяння демократії в 2019.

Згідно з правилами розробки політики співробітництва, які були встановлені в міжінституційному плані дій з питань розвитку співробітництва, прийнятій постановою No 937 уряду Республіки Литва від 21 вересня 2016, Міністерством закордонних Справи закликає до подання заявок на реалізацію наступних понять:

 • Україна (адмініструється CPMA):
 1. Підтримка реалізації реформ в освіті, передбачених угодою про асоціацію з ЄС та Україною;
 2. Підтримка громадян України, постраждалих від анексії Криму і конфлікту на сході України;
 3. Розбудова спроможності в сфері збереження історичної та культурної спадщини в Україні.
 • Регіон Східного партнерства ЄС:
 1. Підтримка реалізації реформ у Грузії, Молдові, Україні (адмініструється CPMA);
 2. Виконання реформ, передбачених угодами про асоціацію між ЄС і Грузією, Молдовою та Україною (адмініструється CPMA);
 3. Зміцнення координації та взаємної співпраці у здійсненні угод про асоціацію між Європейським Союзом і Грузією, Молдова, Україна (адмініструється CPMA);
 4. Зміцнення партнерства з бізнесом, що сприяють досягненню організації Об’єднаних Націй 2030 порядок денний для сталого розвитку (адмініструється CPMA);
 5. Посилення демократичних процесів в районі ЄС через поширення незалежної інформації та стратегічного комунікаційного потенціалу (адмініструється МЗС).
 • Міграційний походження та транзитні країни та регіони (адмініструється CPMA):
 1. Підтримка міграційних заходів у країнах Західної Африки.
 • Громадська освіта та обізнаність про співпрацю в галузі розвитку (адмініструється CPMA):

     21. Фестиваль документального кіно з тематики співробітництва;

     22. Громадська освіта з метою сталого розвитку ООН та сприяння волонтерства.

В загальній складності EUR 745 000 буде виділено для цих проектів у 2019.

****

Подані Проектні заявки повинні відповідати багатосторонньому та/або двостороннім стратегічним домовленостях між країною-партнером, ЄС і Литвою, та/або стратегіями розвитку країни-партнера.

При оцінці представлених проектних заявок, увага буде приділятися горизонтальним пріоритетам співробітництва з розвитку: зміцнення демократії та прав людини, сприяння гендерній рівності, особливо втілення жінок, миру і безпеки порядок денний, сприяння соціальному та економічному залученню жінок, охорона навколишнього середовища та боротьба зі зміною клімату. Додаткова увага буде приділятися тому, як проект передає досвід розвитку європейської інтеграції Литви до країн Східного партнерства і поширює вищезазначений досвід у регіонах, які зазнають перетворень.

****

Інформація про подання заявок на проекти, процедури оцінки, реалізацію та інформацію для надавачів, а також будь-які інші вимоги доступні в описі процедури впровадження співробітництва з розвитку Діяльності та надання гуманітарної допомоги державними та муніципальними установами та Agenciesзатвердженої постановою No 278 від 26 березня 2014 уряду Республіки Литва та описом порядку здійснення Програма розвитку співпраці та заохочення демократії, ухвалена наказом No V – 62 від 17 квітня 2014 міністра закордонних справ Литовської Республіки.

Перелік несуттєвих недоліків (технічних помилок) проектних заявок на реалізацію програми співробітництва та розвитку демократії, а також шаблон угоди про імплементація проекту є на веб-сайті агентства Центрального управління проектами www.cpva.lt, в розділі співпраця литовського розвитку/документів.

Для подання проектних заявок запрошуються литовські та іноземні юридичні особи, організації, їх підрозділи та особи. Термін реалізації проекту може бути одним або кількома роками.

Заявник повинен мати принаймні одного партнера в країні, де буде здійснюватися проект. Партнер не є обов’язковим, коли проект стосується заохочення демократії або публічної інформації, або якщо заявка на проект представлена особою країни-партнера або міжнародною організацією.

Ми рекомендуємо Проектні заявки на суму менше, ніж 15 000 EUR, в першу чергу, представлені до дипломатичних місій Литви, під час їх заклики до пропозицій, які будуть оголошені на своїх сайтах на початку 2019.

Для консультування або роз’яснення з питань, пов’язаних з поданням заявок, зверніться до Центрального агентства з управління проектами на + 370 5 219 1348 або vystomasis@cpva.lt.

Для консультацій з питань, представлених у рамках концепції No 19, зверніться до відділу розвитку співробітництва Міністерства закордонних справ при + 370 706 52985 або projektai@urm.lt.

Проектні заявки заповнюються та подаються литовською або англійською мовами через електронну форму в Інтернеті. Кінцевий термін подання заявок на проект становить 28 жовтня 2018 24:00 (місцевий час).

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Співробітництво з питань розвитку
в Міністерстві закордонних с
прав. Turo-ваґжганіто 2, Вільнюс, Lithuania
Tel: + 370 706 52985
E пошта: projektai@urm.lt; http://www.orangeprojects.lt

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.