Prasidėjo mokymai Hersone

Ukrainos mieste Chersone prasidėjo antrieji mokymai pagal Vystomojo bendradarbiavimo LVBOS projektą „Ukrainos Chersono, Nikolaevo, Kirovogorodo ir Poltavos sričių jaunimo organizacijų tinklo sukūrimas pritaikant Lietuvos vietos bendruomenių sąjungos patirtį“. 


Pirmąją seminaro dieną pranešimą skaitė Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas Kęstutis Vilkauskas. Seminaro dalyviai domėjosi Lietuvos savivaldos sistema, jiems buvo įdomu išgirsti kaip sprendžiamos vietinės žmonių problemos, kaip yra įtraukiame piliečiai į žemiausios savivaldos grandies- seniūnijos darbą. Pirmos dienos pabaigoje seminaro dalyviai pristatė savo lūkesčius ir pagrindinius klausimus, su kuriais atvyko dalyvauti mokymuose.

Šiandien pranešimą darys LVBOS tarybos narė Jolanta Marija Malinauskaitė dalinsis savo patirtimi apie vietos bendruomenių, jaunimo organizacijų ir atvirų jaunimo erdvių veiklą Lietuvoje. Rytoj LVBOS pirmininkė pristatys Lietuvos skėtinių organizacijų veiklą, dalinsis patirtimi apie ES programas skirtas jaunimui bei ES LEADER programą. 


Malonu stebėti, kad Ukrainos jaunimas ir su jaunimu dirbantys atsakingi darbuotojai, vietos valdžios atstovai domisi Lietuvos patirtimi ir diskusijose svarsto, ką galėtų pritaikyti Ukrainoje. 

Pirmosios dienos foto yra čia


LVBOS informacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.